Про нас

Сучасні технології енергоефективності - розробка та впровадження енергозберігаючих технологій.

Енергозбереження – це одна з найбільш розвинених областей технологічного розвитку сучасності. У структурі операційних витрат типового житлового будинку, витрати на енергію становлять близько 30% від загальної кількості. При застосуванні енергозберігаючих матеріалів гарантовано зменшуються витрати на експлуатацію та обслуговування житлових об'єктів. Особливо в порівнянні з минулими великими матеріальними витратами на енергообслуговування.

Галузі енергозбереження та енергоефективності тісно пов’язані з екологічною безпекою.
На даний момент екологія присутня у всіх сферах нашого життя та життєвого простору.
Приймаючи рішення щодо оптимізації енерговитрат береться до уваги питання екологічної якості та збереження навколишнього середовища. Жорстка екологічна експертиза дозволяє не тільки виконати практичну оцінку ефективності від енергозберігаючих матеріалів, але і прийняти найбільш економне рішення щодо їх застосування.

Задля підвищення енергоефективності у побуті та житлово-комунальному господарстві потрібно сформувати чіткі цілі, на основі яких буде розроблений конкретний план дій та необхідні методи його здійснення. Такий підхід є основою програми енергозбереження.
Також з метою оптимізації вибору енергозберігаючих матеріалів проводиться порівняльна характеристика, яка розглядає властивості і якості матеріалів з точки зору об’єкта для якого буде здійснено підвищення рівня енергозбереження.

Саме такий підхід ми застосовуємо для роботи с нашими клієнтами. Для більш детального ознайомлення з процесом нашої діяльності, зв’яжіться з нами. Ми проконсультуємо вас стосовно вашого проекту з енергозбереження.

Хочете, зателефонуємо Вам?
   Хочете, зателефонуємо Вам за 30 секунд?

Заповніть форму і ми в найближчий час зв'яжемось з Вами